Motýlci

,,Motýlci jsou kamarádi, máme se tu všichni rádi, společně si hrajeme, vesele se smějeme"

 Naše třída má název „Motýlci"

Motýlek stále někde létá a objevuje okolní svět. Objevování je zábava, proto s ním "vylétneme" za poznáním a zážitky, které přináší naše každodenní soužití v mateřské škole i okolním světě. Prostřednictvím pestře motivované vzdělávací nabídky, ucelených bloků, které se vždy vztahují k určitému tématu, ročnímu období, události, situaci, budeme podporovat dětskou zvídavost, touhu po objevování a radost ze získaných znalostí a dovedností podporujících samostatnost, sebevědomí a jistotu v běžném životě.
Těšíme se na společné hry, experimentování, muzicírování, divadlo, sportování, školní zahradu, procházky, výlety, exkurze, oslavy. Zjistíme, že dodržování pravidel soužití, která si na začátku roku domluvíme, je výhodné pro nás všechny, zajistí nám pohodu a klid, abychom se mohly lépe soustředit, poznat a prožít vše známé i neznámé. V rámci přípravy na základní školu budeme procvičovat praktické dovednosti, které výrazně pomohou při zvládání školní docházky. Cílem je, abychom se do školy těšily a ničeho se neobávaly. V rámci spolupráce s 15. ZŠ navštívíme školní třídy, zúčastníme se vyučování, tvořivých dílen, zahrajeme si na prvňáčky.

►Školní vzdělávací program:
"Čtyři roční období" aneb jaro, léto, podzim, zima, ve školce se máme prima (k nahlédnutí v šatně MŚ)

►Třídní vzdělávací program:
"Každé roční období, sluchátko nám napoví ... aneb rok s kouzelným sluchátkem" (aktuální vzdělávací nabídka na nástěnce v MŠ)

►Třídu navštěvuje v současné době 28 dětí, z toho 14 chlapců a 14 dívek.

►Třídu vedou paní učitelky: Alena Soukupová, Bc. Jiřina Kavalírová (ŘŠ), asistentka pedagoga - Marcela Černá

E-mailová adresa:   SoukupovaAl@mskrimice.plzen-edu.cz

18.9. 2018

UPOZORNĚNÍ!!
PEDIKULÓZA -VÝSKYT VŠÍ, informace zde. 

 

Úřední deska

Motýlci - divadelní představení

12. 3. 2019

Ve čtvrtek 21.3.2019 od 15:00 zahrají děti z Motýlků ve spolupráci se seniory pohádku "Zlatovláska".Představení se bude konat v zasedací místnosti ÚMO Plzeň - Křimice. …

Provoz MŠ o jarních prázdninách

20. 2. 2019

Ve dnech 25.2. - 1.3.2019 (jarní prázdniny) bude provoz MŠ pro přihlášené děti probíhat v pavilonu B. O prázdninách se nebudou konat ani TANEČKY ani PLAVÁNÍ.

"Maškarní rej v MŠ"

8. 2. 2019

Informace ke stažení zde. 

Design by SITMP
2019 © Mateřská škola Plzeň - Křimice | +420 377 822 268 | skola@mskrimice.plzen-edu.cz